HAKKINDA

Merhabalar ben Savaş Karalük.

Dipucu.com’un kurucusu ve yazarıyım.

Dipucu.com’da sizlerle kendi bilgi ve tecrübelerimle edindiğim (d)ipuçlarını paylaşacağım. Teknolojiden dekorasyona, sağlıktan akıllı alışverişe, sanattan aileye kadar pek çok konuda yazmaya çalışacağım. 

Kendimden bahsetmem gerekirse;

1977 yılında İstanbul’da doğmuşum ve İstanbul’da hayatımı devam ettirmekteyim. Trakya Üniversitesi'nde İnşaat okuduktan sonra Anadolu Üniversitesi'nde İktisat lisansını tamamladım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Satış ve ticaret tecrübesinin yanında iş hayatımın yaklaşık 20 yılını medya sektörünün çeşitli birimlerinde (idari ve yayın) çalışarak geçirdim. Medya sektörünün yoğunluğu ve yoruculuğunun ardından kendime ve aileme daha çok zaman ayırabileceğim bir iş yapmalıydım. Her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalsaydınız ne yapardınız diye sorduklarında “Network Marketing” cevabını veren ABD Başkanı Trump’un bildiği bir şey vardır diyerek bende şuan da network marketing yani çok katlı ağ pazarlama ile uğraşmaktayım. Tabi ki zamanımın olması demek sizlerle dipucu.com vasıtasıyla daha çok şey paylaşmak demek. Beni yalnız bırakmayacağınızı ümit ediyorum…

İletişim bölümünden bana yazabilir, görüş, düşünce, tavsiye ve eleştirilerinizi iletebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

ALIEXPRESS ALIŞVERİŞ REHBERİ - 5

BİLGİSAYAR MONİTÖRÜNÜ TELEVİZYON YAPMA KILAVUZU

Maden Suyu'nun Değeri ve Faydaları